Le Crete Bed and Breakfast

  • WiFi

Le Crete Bed and Breakfast Siena bevindt zich in de nabijheid van het Palazzo Pubblico, gelegen 7 km verder.

Het pand in Siena biedt de gasten een kleedruimte en een eetgedeelte, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De kamers zijn uitgerust met een bureau en hebben ook koffie- en theevoorzieningen. De badkamers zijn voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche samen met een haardroger en handdoeken.

Pasticceria DoCe DoCe S.N.C. Di Palomba is in de buurt van Le Crete Bed and Breakfast Siena.

Gelegen binnen 15 minuten rjden vanaf de Torre del Mangia, deze bed en breakfast ligt ook binnen 10 minuten rjden vanaf Siena treinstation. Bezienswaardigheden op afstand van 8 km van het hotel zijn onder andere de Basiliek van San Francesco. Le Crete Bed and Breakfast is binnen 20 minuten rjden vanaf het Museo di Storia Naturale dell'Accademia dei Fisiocritici geplaatst.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Le Crete Bed and Breakfast Siena
Villa Barbetti
Mobiele prijsaanbieding

Villa Barbetti

9.4
Schitterend 63 beoordelingen
3.6 km van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
Castello Delle Quattro Torra
Mobiele prijsaanbieding

Castello Delle Quattro Torra

4.4 km van de accommodatie
USD 179 USD 161
per nacht
Frances' Lodge Relais
Mobiele prijsaanbieding

Frances' Lodge Relais

9.6
Voortreffelijk 24 beoordelingen
4.5 km van de accommodatie
USD 333 USD 300
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Kleedruimte
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welk treinstation ligt in de buurt van Le Crete Bed and Breakfast?
      Het dichtstbijzijnde treinstation bij Le Crete Bed and Breakfast is Siena, 10 km verder.
    • 🔤
      Welke vreemde talen worden door het personeel van Le Crete Bed and Breakfast gesproken?
      Het personeel van Le Crete Bed and Breakfast kan u helpen in Spaans, Engels, Duits en Italiaans.
    • Is er werkruimte beschikbaar in de gastenkamers van Le Crete Bed and Breakfast?
      Sommige kamers van Le Crete Bed and Breakfast bieden een werkruimte aan.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Le Crete Bed and Breakfast Siena

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten